• Testimonials1
    Rodzinny Dom Opieki "STAŚ" 
    32-864 Gnojnik 740
    Telefon: 14 67 40 050
    Telefon komórkowy: 662 046 764
 
Opieka calodobowa Całodobowa opieka
Dieta dla seciora Dieta dla seniora
parking  Parking
Pomoc medyczna na miejscu Pomoc medyczna na miejscu
prysznic Łazienka i prysznic w każdym pokoju
badania labolatoryjne Badania labolatoryjne
opieka duszpasterska Opieka duszpasterska
terapia zajeciowa Terapia zajęciowa
niepelnosprawni Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
rehabilitacja i terapia zajeciowa Rehabilitacja i terapia zajęciowa
Opieka calodobowa Stała opieka lekarza
winda Posiada windę
nieograniczony kontakt z rodzina Nieograniczony kontakt z rodziną
rodzinna atmosfera Rodzinna atmosfera
wlasna biblioteka Własna biblioteka
nr wpisu 76 z dnia 28.07.2020

Naszym celem jest przywracanie aktywności i poprawa jakości życia osób wymagających opieki lekarskiej, rehabilitacji i długoterminowej pielęgnacji.

Wykwalifikowany zespół pielęgniarsko-opiekuńczy w naszej placówce zapewnia profesjonalną opiekę przez całą dobę, tworząc jednocześnie atmosferę domowego ciepła i życzliwości.

Zaplecze usprawniające i rehabilitacyjne, w które wyposażony jest nasz nowy Rodzinny Dom Opieki STAŚ, umożliwia naszym Mieszkańcom jak najdłużej cieszyć się samodzielnością i sprawnością.

Aktywności i zajęcia usprawniające dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości Seniora. W naszym nowym Domu Opieki, z myślą o spotkaniach z najbliższymi przygotowaliśmy salę odwiedzin i przestrzenie wspólne, gdzie można spędzać czas w towarzystwie innych mieszkańców oraz Rodziny.

Do dyspozycji naszych Mieszkańców i ich bliskich oddajemy również duży ogród z altanami oraz zarybionym stawem.

A A A

Pobyt osoby starszej w domu seniora może przynieść jej sporo radości i sprawić, że będzie cieszyć się towarzystwem przyjaciół i korzystać z życia bez ograniczeń.

To także spora pomoc dla rodziny, której sytuacja życiowa nie pozwala na całodobowe poświęcenie się opiece nad bliskim, często schorowanym albo już nie do końca sprawnym fizycznie lub umysłowo. 

Rodzinny dom seniora, to miejsce, w którym panują bardzo domowe warunki, ale zapewniona jest najwyższej klasy opieka wykwalifikowanych opiekunek, pielęgniarek i lekarzy. Mieszkańcy rodzinnych domów seniora nie tylko są rehabilitowani, leczeni, ale także po prostu miło i aktywnie spędzają czas oraz cieszą się z kontaktów z innymi pensjonariuszami, profesjonalnym i oddanym personelem, a także są regularnie odwiedzani przez swoich bliskich.