• Testimonials1
    Rodzinny Dom Opieki "STAŚ" 
    32-864 Gnojnik 740
    Telefon: 14 67 40 050
    Telefon komórkowy: 662 046 764
 
Opieka calodobowa Całodobowa opieka
Dieta dla seciora Dieta dla seniora
parking  Parking
Pomoc medyczna na miejscu Pomoc medyczna na miejscu
prysznic Łazienka i prysznic w każdym pokoju
badania labolatoryjne Badania labolatoryjne
opieka duszpasterska Opieka duszpasterska
terapia zajeciowa Terapia zajęciowa
niepelnosprawni Przystosowany dla osób niepełnosprawnych
rehabilitacja i terapia zajeciowa Rehabilitacja i terapia zajęciowa
Opieka calodobowa Stała opieka lekarza
winda Posiada windę
nieograniczony kontakt z rodzina Nieograniczony kontakt z rodziną
rodzinna atmosfera Rodzinna atmosfera
wlasna biblioteka Własna biblioteka
nr wpisu 76 z dnia 28.07.2020

Naszym celem jest przywracanie aktywności i poprawa jakości życia osób wymagających opieki lekarskiej, rehabilitacji i długoterminowej pielęgnacji.

Wykwalifikowany zespół pielęgniarsko-opiekuńczy w naszej placówce zapewnia profesjonalną opiekę przez całą dobę, tworząc jednocześnie atmosferę domowego ciepła i życzliwości.

Zaplecze usprawniające i rehabilitacyjne, w które wyposażony jest nasz nowy Rodzinny Dom Opieki STAŚ, umożliwia naszym Mieszkańcom jak najdłużej cieszyć się samodzielnością i sprawnością.

Aktywności i zajęcia usprawniające dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości Seniora. W naszym nowym Domu Opieki, z myślą o spotkaniach z najbliższymi przygotowaliśmy salę odwiedzin i przestrzenie wspólne, gdzie można spędzać czas w towarzystwie innych mieszkańców oraz Rodziny.

Do dyspozycji naszych Mieszkańców i ich bliskich oddajemy również duży ogród z altanami oraz zarybionym stawem.

A A A

Długoterminowy pobyt w domu seniora pozwala na zapewnienie starszej osobie całodobowej i stałej opieki medycznej oraz pielęgnacyjnej.

Mieszkaniec rodzinnego domu opieki ma swój pokój, który staje się dla niego domem, uczestniczy w regularnych zajęciach rehabilitacyjnych i ruchowych, przyjmuje leki, co jest nadzorowane przez wykwalifikowane opiekunki medyczne i pielęgniarki według zaleceń lekarza. Całodobowa opieka zapobiega powikłaniom mogących wynikać z rożnych chorób, ale także pozytywnie odbija się na zdrowiu seniora, który nie zmienia miejsca swojego zamieszkania, uczestniczy w codziennym życiu wszystkich podopiecznych, także tych korzystających z pobytu krótkoterminowego. Pobyt długoterminowy w domu spokojnej starości polecany jest seniorom samotnym, niepełnosprawnym, przewlekle chorym, cierpiącym z powodu demencji, mogącym stanowić zagrożenie dla siebie i innych.